ADMINO autorkách

Zakladatelka

"Když jdeme za tím, co nás okouzluje, pomáháme spojit vesmír dohromady. Jednota světa závisí na našem následování své vášně."
Brian Swimme, The Universe as a Green Dragon

Bohyně pro mne znamená....
...vzít prázdnotu čistého vědomí a pak v radosti dovolit, aby se to porodilo do světa, a naopak:
Podívat se očima plnýma lásky na vesmír stvořený ve všech jeho formách a projít skrze závoj iluze do prázdnoty Jejího lůna, čarodějného kotle prvotního chaosu.
Bohyně pro mne znamená znamení k radosti a k oslavám toho, že jsem duchem a duší inkarnovanými v těle, že celá příroda dýchá a že je naděje na uzdravení lidského srdce.

Hana Evans / Valpurga

Rozena Lvice 1970 v Plzni, studovala jsem výtvarný obor na Střední průmyslové škole textilní v Brně, v r. 1993 jsem se vdala do Velké Britanie, kde bydlím dodnes v hrabství Cornwall.
Tady mě oslovila síla krajiny (genius loci) a ve spojení s vnitřními změnami způsobenými porodem syna, zkušenostmi z tantrického výcviku a vzpomínkami na minulý život čarodějnice začalo mé pátrání po Bohyni, ženském principu vesmíru.

V roce 2007 však Valpurga uveřejnila výzvu k předání správcovství stárnek Bohyně, kde mimo jiné napsala: Chtela bych odstoupit od teto role, z duvodu nedostatku casu a take jiste zmeny meho duchovniho zamereni. Protoze ale dodnes dostavam emaily od vas, kterym tyto stranky i nadale davaji radost a inspiraci, a protoze jsem do nich vlozila hodne prace a lasky, prala bych si, aby jejich existence pokracovala a pokud mozno i vice rozkvetala.

Email:
hanaevans
ZAVINAC yahoo.co.uk

Současná správkyně

Stránky jsem převzala letos (tj. v roce 2007 - ten čas tak letí) na výzvu Valpi. A co bych tak asi mohla říct o sobě? Jsem jen Luminar, jen sběratelka informací, jen obyčejná žena. Hledám a třídím informace o Ženské duchovní cestě a doufám, že tím tak nějak Bohyni sloužím, a že se při té službě taky něco naučím.

Příspěvky na stránky Bohyně v podobě vašich článků, obrázků, fotografií, odkazů atp. jsou vždy vítány, právě tak, jako vaše komentáře a nápady.

Email:
luminar1
ZAVINAC seznam.cz