BOHYNĚ - KNIHY


Kniha Isis a její mysteriaDeTraci Regula, Isis a její mysteria
Euromedia Group k.s. - Knižní klub v Praze, 2002

Tomáš Janeček, 2002


Již více než 6000 let je bohyně Isis uctívána různými formami po celém světě. Lidé ji nazývají Královnou nebes, Matkou přírody, Bohyní lásky, kouzel a léčení. V knize naleznete nejen poučení o tom, jakých podob nabýval Isidin kult v proměnách dějin, ale především řadu rad a postupů, jež vám pomohou uctívat tuto velkou a moudrou bohyni i v současnosti. Díky srozumitelnému výkladu objevíte poselství starých posvátných textů, naučíte se léčivým rituálům a technikám duchovní očisty. Poznáte Isidiny svátky i množství detailně popsaných a vysvětlených cvičení, motliteb i dalších návodů, jejichž názornost umocňuje bohatý obrazový doprovod, položí základy vašeho osobního a jedinečného spojení s Isidou – univerzální bohyní.
Pokud vás kniha zaujala, existuje velká pravděpodobnost, že si vás Isis sama přitáhla. Možná pociťujete zvědavost, pocit bezpečí, nebo příliv teplé energie pokaždé, když je na ni zavedena řeč. Anebo ji už vědomě uctíváte, ale chcete se dozvědět víc o duchovních stezkách dob a o moderních technikách.
Tato kniha je jedním dnem v chrámě bohyně Isidy. Začíná ranním rituálem a končí mysterii provozovanými pouze tehdy, když na obloze září hvězdy.
Vzduch je v ranním vánku chladná. Obloha se na východě rozjasňuje. Isis, bohyně narůžovělého úsvitu, nás očekává.
Vstupme tedy.